Hakkımızda

Türkiye Tarihinde Baymak’ın İzleri Var

Isıtma, soğutma, kombi ve iklimlendirme sektörlerinde dünyanın tanıdığı Türk Markası Baymak, 1954 yılında başladığı ticaret hayatında birçok ilki gerçekleştirmenin gurunu yaşarken, geliştirdiği yeni üretim modelleri ile Türk sanayiinin gelişmesinde de önemli katkılarda bulunmuştur. Yatırımları ile sürekli ilerleme kaydeden firma, güçlü ARGE departmanının çalışmaları ile müşterilerine sürekli ileri teknoloji ürünleri sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Türkiye’nin ilk döküm radyatör, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör, ve günümüzün ısıtma teknolojisi kombi üretimini gerçekleştirmiştir. Firma, üretimin yanında, koşulsuz müşteri memnuniyeti konusunda kesintisiz hizmet sunmanın yanında güçlü bayi teşkilatını da hızlı bir şekilde kurarak Türkiye geneline yayılmıştır. Türkiye’de ısıtma sektöründeki liderliğini dünya ısıtma sektörünün devlerinden Vaillant Group bünyesine 2007 yılında katılan kuruluş, yapmış olduğu yatırımlar ve üretimleri ile ihracat hamlelerine de devam etmektedir.

Baymak tüm üretimlerinde, şirket bünyesinde faaliyet gösteren ARGE tarafından geliştirilen yazılım ve donanımların kullanılıyor olması, tüketici taleplerinin de merkeze ulaştığı anda değerlendirilerek uygulanabilir olanların yazılım ve donanımlara entegre edilmesi ile modellerde revizeler bitmeksizin sürmektedir. Firma ısıtma sistemleri alanında, son yıllarda büyük ilerleme kaydeden güneş enerji sistemleri ile ilgili çalışmalarında da son aşamaya gelmiştir.

Değişimin Mimarı Baymak Değişmeyen Kalitesi İle Zirvede

Türk Demir Döküm tarafından üretilen tüm ürünlerde, her zaman ön planda tutulan kalite konusu, üretim bandına alınan her bir ürün için, kullanılacak malzemelerin ayrı ayrı listelenmesinin yanında tüm parçalara verilen kod numarası ile kalitenin takibini de kolaylaştıran bir düzen içerisinde sistem ilerler. Sadece kendi bünyesinde üretmiş olduğu malzeme ve ara mallar için değil, dışarıdan temin ederek ürünlerinde kullandığı tüm ekipmanın da aynı şekilde kalite standardına uygun malzemelerden oluşmasına dikkat eden Baymak, sevkiyat birimine giden ürünlerde de ambalajlama sırasında aynı hassasiyetle çalışmasını sürdürmektedir. Firma genelinde dünya tarafından da üstünlükleri kabul edilen 5S, FMEA, 6 Sigma, Kaizen, SPC gibi kontrol sistemlerinin yanında Avrupa’nın birçok dev kuruluşunda dahi bulunmayan ekstra üretim teknolojilerinden biri olan OPF ile üretimlerini gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla, satış aşamasında verilen garanti belgelerinde yer alan hususların tümü, almış olduğunuz cihaz üretim bandından inmeden önce, defalarca test edilerek satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerinde kaliteye önem veren şirket, Bozüyük’te kurulu olan tesis ile Türkiye’de ilk ISO 9000 kalite belgesini alan kuruluş olmanın da gururunu yaşamaktadır.


Çalışma Saatleri

Hafta İçi : 08:00 – 00:00

Cumartesi : 08:00 – 09:00

Pazar : Nöbetçi Servis

Hizmet Lokasyonu : İzmir/TÜRKİYE